Brak pluginu Flash

Pozostała działalność

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "DOLINA LEŚNICY"


Ośrodek Wypoczynkowy RPM został zlokalizowany między wzniesieniami Świniorki i Starego Gronia w południowym fragmencie Brennej - Leśnicy, nad potokiem o tej samej nazwie.


W okresie zimowym w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka funkcjonują dwa wyciągi narciarskie o łącznej długości 1000 m - stok Świniorki. Ośrodek tworzy kompleks 8 domków drewnianych, czterosegmentowy apartamentowiec, biesiadna wiata grillowa, zamknięty parking oraz budynek gastronomiczny, którego zadaniem jest zabezpieczenie potrzeb gości ośrodka i klientów indywidualnych. Na terenie ośrodka zadbano o umiejętną kompozycję zieleni, która połączona z efektownym oświetleniem, alejkami spacerowymi, kaskadami wodnymi i wreszcie naturalną oprawą tworzoną przez opinające ośrodek las i potok, gwarantują gościom niepowtarzalną atmosferę wypoczynku.


Biesiadna wiata grillowa została zlokalizowana pod okazałym „smrekiem” tuż nad brzegiem potoku Leśnica. Posiada charakterystyczną dla regionu Beskidu Śląskiego stylistykę i konstrukcję drewnianą, wyposażona w efektowny kominek oraz wędzarnik wykonane z miejscowego piaskowca. Obiekt zapewnia ok. 90 miejsc siedzących.Tuż obok znajduje się restauracja zbudowana z myślą o gościach ośrodka oraz klientach indywidualnych. Na parterze zlokalizowano salę konsumpcyjną wraz z zapleczem socjalno- gastronomicznym, na poddaszu zaś salę bilardową przystosowaną również do przeprowadzania konferencji. Forma oraz wystrój budynku nawiązują do charakterystycznego dla regionu stylu architektonicznego.


APARTAMENTY


W ofercie przeznaczonej dla najbardziej wymagającej grupy klientów, znajdują się apartamenty posiadające niezależne sypialnie trzyosobowe (piętro), salon wypoczynkowy z kominkiem i kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym (parter), dającym możliwość dwóch dodatkowych miejsc noclegowych, łazienkę z natryskiem, pomieszczenie gospodarcze oraz taras z kompletem ogrodowym i sprzętem do grilowania. Apartamenty wyposażone są w system alarmowy, Internet i TV oraz przystosowane dla osób niepełnosprawnych. We wszystkich pomieszczeniach zapewniony został wysoki standard wyposażenia wnętrz.


HOTEL


Nasza baza hotelowa składa się z jedenastu pokoi 2-osobowych i dwóch pokoi 3-osobowych typu studio. Wszystkie pokoje posiadają łazienki oraz dostęp do internetu.


DOMKI DREWNIANE


Domki są przeznaczone dla szerszego grona klientów, potrzebujących dobrego standardu wyposażenia. Wewnątrz znajdują się dwie niezależne sypialnie dwuosobowe (piętro), salon wypoczynkowy (parter) dający możliwość dwóch dodatkowych miejsc noclegowych, łazienka z natryskiem, kompletnie wyposażona kuchnia, balkon oraz niezależny taras z kompletem ogrodowym i sprzętem do grilowania. Domki przystosowano do całorocznego pobytu i wyposażono w system alarmowy i TV. Tutaj również zapewniono wysoki standard wyposażenia wnętrz.

Obszerniejsze informacje znajdą Państwo na stronie: www.dolinalesnicy.pl